Digitalizácia dokumentov a dokladov je snami jednoduchá a nevyžduje žiadne ďalšie aktivity. Jednoducho super-digitalizácia.sk

Digitalizácia a elektronické spracovanie dokumentov

Swiss Post Solutions dlhé roky plní funkciu lídra v záznamových riešeniach. Zamestnáva odborníkov z oblasti digitalizácie dokumentov a v súčinnosti s najlepšími riešeniami a nezávislým prístupom k technológiám vytvára on-site riešenia, ktoré zvyšujú efektivitu, znižujú náklady a tvoria konkurenčnú výhodu pre klienta.

Pokiaľ potrebujete eliminovať všetky procesy založene na fyzických dokumentoch alebo uprednostňujete postupnú konverziu do elektronických formátov prostredníctvom digitalizácie, naše služby budú prispôsobené Vašim požiadavkám. Uspokojíme Vaše očakávania pomocou dodania vysoko efektívneho modelu, ktorý bude distribuovať elektronické informácie na presne určene miesta, kde v organizácii patria. Zabránime strate dokumentov a omeškaniu spojeným s nesprávnym určením kompetentného miesta.

Ak ste sa v texte našli napíšte nám na email, alebo zavolajte na telefónne číslo a my sa postaráme
o zbytok.


Kontaktujte nás

 

Swiss Post Solutions Vám umožni získať potrebné informácie:

  • automatizáciou
  • klasifikáciou dokumentov
  • a manuálnym vyťažovaním údajov

Ako to robíme, že je s nami digitalizácia dokumentov tak jednoduchá?

Využívanie riešení a softvéru pri digitálnom spracovaní dokumentov a formulárov pomáha rýchlo a jednoducho selektovať potrebne údaje a korigovať ich výstup.

On-line spracovanie na aplikáciách klienta cez vzdialený prístup alebo priamo u klienta a off-line riešenia na aplikáciách našej spoločnosti zabezpečujú technicky dostupne riešenia pre každého.

Celý proces príprav a aj samotnej realizácie je certifikovaný podľa normy ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001